Hidroser Farkı

Hidroser, 25 yılı aşkın tecrübesi, bilgi birikimi, 140 kişiden oluşan dinamik, güçlü ve deneyimli kadrosu ve üstün hizmet anlayışı ile sektörde kendisine ayrıcalıklı bir yer edinmiştir.

Hidroser, teknik altyapısı ve tecrübesiyle, hidrolik sistem proje, tasarım ve imalatı konusunda Türkiye’nin en önde gelen firmasıdır. Son 10 yılda Türkiye sınırları içerisindeki bu başarısını yurtdışına da taşıyarak portföyüne birçok yabancı firmayı dahil etmeyi başarmıştır.

Hidroser, hidrolik-pnömatik komponent satışı yanında sistem tasarımı ve imalatı ile müşterilerine katma değer yaratan komple çözüm önerileri sunmaktadır.

Parker ürün kalitesi ile Hidroser’in genç, dinamik ekibinin sinerjisi, mükemmel çözümler arayışında olan müşterilerimizin beklentisine yanıt vermektedir.

Hidroser, Parker Grubunun ürün çeşitliliği (Hidrolik, Pnömatik, Bağlantı Elemanları, Filtrasyon..) ile müşterilerinin tüm ihtiyaçlarını tek elden karşılayabilme potansiyeline sahiptir.

Hidroser, kurumsal yapılanması ve bünyesinde bulunan bölümlerde iç iletişimin doğru sağlanması ile Müşteri Memnuniyeti hedefine ulaşmıştır.

Hidroser, tüm faaliyetlerinde sürekli gelişim hedefiyle Kalite, İSG, Çevre Yönetimi ve Bilgi Güvenliği konularına azami hassasiyet göstermektedir.