Hidroser Hakkında

Hidroser; endüstride önemli bir yer tutan Hidrolik, Pnömatik, Otomasyon ve Endüstriyel Kontrol, Elektromekanik, Bağlantı Elemanları, Sızdırmazlık Elemanları, Filtrasyon ve Enstrümantasyon gibi konularda faaliyet göstermektedir.

Hidroser; yukarıda sözü edilen Endüstriyel Kontrol Elemanlarının üretimi konusunda Dünya lideri bir kuruluş olan Parker Hannifin Grubunun Türkiye Genel Temsilciliği'ni yürütmektedir.

Hidroser; sözü geçen konularda mühendislik, danışmanlık, satış, servis ve eğitim hizmetleri vermektedir. Bununla birlikte; hidrolik güç üniteleri, kontrol blokları, hidrolik silindirler ve pnömatik kumanda panoları imal etmektedir.

Hidroser; modern yönetim anlayışı, dinamik, güçlü ve deneyimli kadrosuyla teknolojiyi yakından takip ederek, ürettiği mal ve hizmetlerin kalitesinde en üst noktaya ulaşmayı hedeflemiştir.

Hidroser; İstanbul Merkez yanı sıra İzmit, Adana, Ankara, Bursa, İzmir ve Konya'daki mevcut temsilcilikleri ile müşterilerine daha yakın olmayı hedeflemekte, sunulan hizmetin kalitesi ile birlikte hızlı temin konusunda da gayretlerini sürdürmektedir.

Müşteri memnuniyeti hedefiyle, 25 yılı aşkın bir süredir Türk endüstrisine hizmet vermekten, sanayiciyi ihtiyaçlarıyla buluşturmaktan mutluluk duyuyoruz.

Ahmet Serdaroğlu - İsmail Obut