Parker Store Perakende Satış Konsepti

Hızlı, güvenilir ve ekonomik çözümler sunar, siz kahvenizi yudumlarken...

2016 yılı içinde katma değerli hizmetlerimize bir yenisi daha ekleniyor. Hose Doctor mobil aracımız sahada hidrolik hortum ve bağlantı elemanları konularında servis verecek.

Parkerstore, Parker Hannifin bünyesindeki hidrolik ve pnömatik bağlantı elemanlarının, tüm ölçülerde hortum ve hortum başlıklarının, yüksek basınçlı sistemlerde kullanılan pompa, motor, valf ve çabuk bağlantı elemanlarının, çeşitli filtrasyon ürünlerinin bir arada bulunduğu, özel ya da standart hortum komplelerinin yaptırılabildiği, müşteriye özel çözümleri en hızlı şekilde sunan bir perakende mağazacılık anlayışıdır.

Siz de ParkerStore’un ferah ortamında, tüm bağlantı elemanlarını, ölçülerine göre sıralanmış raflarında kendiniz seçebilir ve eğitimli personellerimizden teknik destek alabilirsiniz. Teknik Bilgi Köşe’sinde çeşitli Parker ürün kataloglarını inceleyebilir, malzemeleriniz hazırlanırken ya da hortum kompleleriniz preslenirken, Bistro’da çayınızı ya da kahvenizi yudumlayabilirsiniz.

En yeni teknoloji geliştiren Parker Hannifin ürünleri ile sektörde çok önemli avantajlar sağladığından tüm dünyada prestijli markalar ve lider firmalar tarafından yıllardır güvenle kullanılmaktadır. Kalite unsurunun çok önemli olduğu günümüzde kaliteyi hızlı ve etkin çözümlerle birleştiren ParkerStore da sizin için en avantajlı çözümdür.

Hidroser bünyesinde kısa sürede büyük başarılar kazanan ParkerStore konsepti bugün Türkiye genelinde 8 ana bölgede başarıyla faaliyet göstermektedir.